Witaj w świecie Mali Art!

Mali Art to pracownia gdzie tworzy się biżuterię, ręcznie maluje i zdobi ubrania oraz buty. W ofercie mamy gotowe produkty jak również chętnie przyjmujemy specjalne zlecenia, totalnie spersonalizowane. Jeśli więc poszukujesz czegoś wyjątkowego trafiłeś pod dobry adres.

Wszystko zaczęło się od rysunku… dokładnie trzech słoneczek w różnych kolorach ukrytych na ścianie za drzwiami pokoju. Ojciec, z duszą artysty, po odkryciu znaleziska pierwszą rzeczą jaką uczynił był… zakup sztalugi dla niesfornej młodej malarki. Godzinami pokazując jak malować świat, zaszczepił na zawsze pasję do rysunku i barw. Lata mijały, pasje się zmieniały i przenikały wzajemnie. Szeroko pojęty artyzm jednak ciągle siedział w ciele. Los pomieszał, zamieszał ale i tak postawił na swoim. Z pasji i miłości do tworzenia rzeczy niebanalnych powstała marka Mali Art. Miejsce gdzie łączy się nowoczesność i rękodzieło, a nietuzinkowość przenika przez praktyczność wspólnie tworząc piękno.

Celem naszej firmy jest zaspokojenie potrzeb wymagających klientów mających chęć posiadania nietuzinkowych rzeczy. Pragniemy zaskakiwać, ciągle tworzyć nowe projekty, przy jednoczesnym ukazaniu niezwykłości i nowoczesności rękodzieła.

Agata Maliszewska

Całe życie dryfowałam wśród szeroko pojętego artyzmu. Taniec i ruch sceniczny zajął znaczną część życia, co często można odnaleźć wśród tematów moich projektów. Jestem fanatyczka wszystkiego co niebanalne. Pragnę tworzyć zatrzymane piękno, nieporuszające się wcale, pochodzące z właściwej proporcji i barwy.

Cieszę się, że do nas trafiłeś .

Wejdź do sklepu